Navrhování a kreslení vodou snímatelných obtisků

Vodou snímatelné obtisky se aplikují chvilkovým ponořením do vody a pak přenesením na místo kde obtisk potřebujete mít. Pro lepší trvanivost doporučujeme obtisk přelakovat bezbarvým lakem.

Vyrobíme pro Vás návrhy pro obtisky a jejich návody podle Vámi zadané specifikace. Obtisky netiskneme, jen je kreslíme, připravujeme pro tisk a jejich tisk zprostředkováváme.

Tisk, který případně zprostředkováváme, není formou laserového nebo inkjetového tisku na běžné tiskárně, ale klasický sítotisk. Z toho plynou možnosti tisku jakékoli barvy vč. bílé, zlaté apod. Způsobu tisku však odpovídá nejen cena (je nutno vyrábět osvitová síta pro každou barvu zvláště a jeden osvit stojí 180 korun), ale i způsob kreslení obtisku (hladiny, rozložení barev atd.).

Pokud máte zájem o tisk sítotiskem a obtisk je nakreslen podle pravidel potřebných k tomuto způsobu tisku, můžeme Vám doporučit firmy, které Vám jej rády vytisknou nebo zprostředkovat tisk u firmy dle Vašeho výběru.

V případě, že Vaše kresba nebude odpovídat požadavkům pro tisk a bude nutná jejich grafická úprava, bude cena úprav připočítána k ceně tisku. Upozorňujeme, že styl kreslení podkladů pro tisk sítotiskem není stejný jako styl kreslení běžné grafiky!

Minimální množství (aby se tisk cenově vyplatil) je 100ks tiskových aršíků. Pod 100ks tiskař účtuje ke každé tištěné barvě navíc cenu na seřízení stroje. Maximální rozměr aršíku je 25x20cm (tisková plocha 24x19cm). Dalšími možnými rozměry tiskového aršíku jsou 15x20cm a 20x20cm. Na tyto rozměry je možno uspořádat libovolné množství jednotlivých aršíků. Po tisku je možno tiskový arch nechat rozřezat na tyto jednotlivé aršíky nebo jej nechat vcelku.

Formát dat pro tisk nebo další úpravy je nejlépe CDR (max. Corel Draw 19). Je možno zaslat data i ve formátech PDF, EPS AI.

Můžeme pro Vás samozřejmě připravit i obtisky pro tisk na laserové nebo inkjetové tiskárně. Nicméně musíte počítat s tím, že klasické lasrové a inkjetové tiskárny netisknou bílou barvu. V případě pořadavku na tisk i bílé barvy je nutno nechat obtisky vytisknou na speciální laserové tiskárně, která tisk bílé barvy umožňuje (např. OKI C711WT). I tento tisk umíme zprostředkovat v ceně 350 Kč/A4.

UKÁZKY PRACÍ:

CMR MOULDING & CASTING, s.r.o. (Praha)

LZ models (Irsko)

Vibros s.r.o. (Příbram)

Owl models s.r.o. (Opava)

int(1)

Novinky/News

Owl models s.r.o.

Kontaktujte nás

Owl models s.r.o.

Mánesova 321/6

746 01 Opava

E: owl@owl.cz

T: 603 728 096

 

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.